My dla innych

30 października 2023 r. w ramach akcji „Pola Nadziei” uczniowie klas III wraz z nauczycielami posadzili w ogródku szkolnym cebulki żonkili. Symboliczne sadzenie kwiatów oznacza chęć niesienia nadziei, pomocy chorym i cierpiącym na nowotwory. Poprzez ten niewielki gest, każdy uczeń mógł włączyć się w tę szlachetną akcję.
A teraz... czekamy na wiosnę, kiedy to żonkile zakwitną.

Z okazji Dnia Seniora dzieci z klas 3 tworzyły kartki z życzeniami. Życzenia powędrowały do pobliskiego Domu Pomocy Społecznej i mamy nadzieję, że umiliły ten dzień wszystkim mieszkającym tam seniorom.

Nasza młodzież z 7 i 8 klas kwestowała przez dwa dni na Cmentarzu Batowice na rzecz Hospicjum św. Łazarza.

 

16 października odbył się w Krakowie 8 Cracovia Półmaraton Królewski .Jak co roku w przeprowadzeniu tej imprezy pomagali uczniowie z naszej szkoły. Licząca prawie 20 osób nasza ekipa przez pół dnia pracowała w depozycie biegu, który zlokalizowany był w Tauron Arenie.

Zakończyła się zbiórka żywności zorganizowana przez Mały Samorząd i Bank Żywności. Udało nam się zebrać wiele produktów dla potrzebujących mieszkańców Krakowa. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ten szczytny cel.