Gazetka szkolna

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że chętnie będziecie zaglądać na strony naszej gazetki. Pierwszy numer chcielibyśmy poświęcić naszym wspaniałym nauczycielom. Z okazji Ich święta przesyłamy Im mnóstwo pozytywnej energii.

IMG 2140 1

Zapraszamy do przeczytania

gazetka numer 6Prezentujemy ostatni w tym roku szkolnym, czyli 6 numer gazetki „Ósemka Rządzi", redagowanej przez zespół uczniów klasy VI.

Już na Was czeka. Zapraszamy do przeczytania

gazetka5Zachęcamy do lektury kolejnego numeru gazetki szkolnej!

Serdecznie zapraszamy do lektury piatego numeru naszej Gazetki Szkolnej. Można tam znaleźć wiele ciekawych informacji. Z nowości prezentujemy ciekawostki sportowe. Tradycyjnie, na koniec prezentujemy dawkę szkolnego humoru!

Gazetkę w całości można pobrać tutaj

haikuRedaktorzy szkolnej gazetki podjęli próbę stworzenia życzeń w formie haiku.

Zbliżające się święta Wielkiej Nocy to doskonała okazja do złożenia życzeń naszym bliskim. Życzenia można składać na wiele sposobów. Należy jednak pamiętać o tym, aby redagując tekst życzeń, zadbać o poprawną pisownię - zaimki osobowe Ty, Twój, Tobie, Wam piszemy wielką literą.

Redaktorzy szkolnej gazetki podjęli próbę stworzenia życzeń w formie haiku, czyli krótkich utworów poetyckich wywodzących się z literatury japońskiej. Wiersz haiku składa się najwyżej z 17 sylab rozpisanych na trzy wersy 5-7-5.

gazetka nr 4Prezentujmy czwarty numer naszej szkolnej gazetki "Ósemka rządzi".

Drodzy Czytelnicy,

serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z tworzoną przez Nas gazetką szkolną - "Ósemka rządzi". W naszym czasopiśmie zawsze znajdziesz coś dla siebie, a także dowiesz się więcej na temat wydarzeń organizowanych na terenie naszej szkoły.

Tutaj możesz pobrać czwarty numer gazetki

0001Drodzy Czytelnicy!
Serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z drugim numerem naszej szkolnej gazetki. Wierzymy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
 

Przyjemnej lektury!

Gazetkę w całości można pobrać tutaj