Nasze wyróżnienia

Nasza Szkoła otrzymała dziś podziękowania za udział w ogólnopolskiej akcji Niepodległa do hymnu. Nasza społeczność szkolna od kilku lat uczestniczy w akcji. Staramy się w ten sposób pielęgnować miłość do Ojczyzny, patriotyzm oraz kształtujemy prawidłowe postawy obywatelskie.

Jak już wcześniej pisaliśmy, nasza szkoła wzięła udział w akcji „Szkoła pamięta” zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Byliśmy jedną z ponad 11 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatach z całego kraju, które zaangażowały się w tę inicjatywę. Jako zadanie obraliśmy sobie uporządkowanie bezimiennych i zapomnianych przez innych grobów na miejscowym cmentarzu.

Uczennice Linh Nguyen Nhat, Zuzanna Karuś, Alicja Maciejasz oraz Zofia Fedejko wzięły udział w konkursie plastycznym „KRAKÓW MOJE MIASTO - JESIENNE IMPRESJE”. Konkurs był organizowany przez VI Batalion Dowodzenia w Krakowie.
Dziewczyny znalazły się w gronie uczestników nagrodzonych WYRÓŻNIENIEM. Odbiór nagród oraz dyplomów odbył się 27 października o godzinie 11.00 w Sali Tradycji VI Batalionu.

Do II etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Matylda Górszczyk uczennica klasy VIIb. Etap wojewódzki odbędzie się 26 października 2023 r.
Już dziś trzymamy kciuki i życzymy sukcesu!

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OLIMPUSEK - laureaci:
kl. 2a
Iga Martin
kl. 2b
Liliana Gardzina
Alicja Wojtyniak
Aleksander Suder
kl. 3a
Paweł Poniedziałek (I miejsce)
Maria Farah
Bianka Balicka
Emilia Szczurek
Zofia Kwiatkowska
kl. 3b
Anna Pacyna (II miejsce)
Julian Przybycień
Aleksandra Widawska
Adam Duma
kl. 3c
Laura Ruščak
Bartosz Gwóźdź
Tomasz Krupa
 
OLIMPUS - laureaci:
kl. 4b
Wiktoria Pająk
kl. 6c
Filip Wiśniowski
kl. 8a
Karol Maciński
 
MAŁOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Finaliści:
Karol Maciński kl. 8a
Zofia Stanula kl. 8b
 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORZEŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Nasza szkoła otrzymała CERTYFIKAT SZKOŁY ŁOWCÓW TALENTÓW w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego Łowimy Talenty 2022/2023 realizowanego przez Łowców Talentów Jersz.

20230706 092936

 

logo ls bigLEPSZA SZKOŁA to ogólnopolski projekt edukacyjny organizowany przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, który ma na celu przygotowanie uczniów do sprawdzianu po szkole podstawowej najlepiej, jak to możliwe.

Program jest realizowany pod patronatem i wg zasad opracowanych przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, dla szkół będących członkami klubu przedmiotowego GWO. Nasza szkoła bierze udział projekcje od kilkunastu lat i otrzymuje certyfikaty uczestnictwa w ogólnopolskim projekcje edukacyjnym, który swoim zasięgiem obejmuje wszystkie województwa.
Główne cele projektu to: badanie efektywności nauczania, rozwijanie integracji międzyprzedmiotowej i kształcenie nauczycieli. Uczestnictwo w projekcie dzięki specjalistycznym testom daje nauczycielom możliwość badania kompetencji uczniów, porównania wyników swoich klas z wynikami uczniów w całej Polsce, zaplanowania pracy na cały rok szkolny oraz analizy osiągnięć uczniów.

Michalina Ziarkowska, uczennica klasy VB, uzyskała tytuł laureatki w tematycznym Konkursie Biblijnym "Z Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia według św. Jana” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2022/2023". Wraz z ks. Wojciechem i najbliższymi odebrała nagrodę i gratulacje. Z całego serca gratulujemy naszej uczennicy, która odniosła tak duży sukces!
Konkursy biblijne organizowane przez Małopolskie Kuratorium Oświaty cieszą się największą popularnością wśród uczniów, w tym w roku wzięło w nich udział ponad 5000 osób!