Uczniowie z klasy VIIIc w nagrodę za zajęcie II miejsca w projekcie #Ogarniam życie wypoczywali w Krakowskim Szkolnym Ośrodku Lubogoszcz
14 września, 2024
Dzień pierwszy wyjazdu w ramach projektu „#Ogarniam Życie” do bazy w Lubogoszczy za nami! Górka 600m.n.p gdzie nie mamy zasięgu okazała się idealnym miejscem na rozpoczęcie naszej przygody, pełnej integracji i rywalizacji. Po przyjeździe, zakwaterowaniu i pysznym obiedzie rozpoczęliśmy dzień od integracyjnych zabaw, które pozwoliły nam lepiej się poznać i zbudować atmosferę współpracy. Rywalizacyjne konkurencje dostarczyły nam wiele emocji, śmiechu i zdrowej rywalizacji. Na zakończenie dnia spotkaliśmy się przy ognisku, gdzie w świetle płomieni mogliśmy pośpiewać a nawet potańczyć.
To dopiero początek, a przed nami kolejne dni pełne wyzwań i niezapomnianych wrażeń!
Głosuj na Młodych Bohaterów Pierwszej Pomocy – Twój głos ma znaczenie!
14 września, 2024
Zachęcamy do głosowania na nasz projekt szkoły zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego 2024!
Projekt lokalny – Dzielnica XIII, NR 53. ZSP 15 – Młodzi Bohaterowie Pierwszej Pomocy.
Głosowanie trwa od 13 do 27 września 2024 r. Każdy głos się liczy – Wasze wsparcie może pomóc w realizacji niezwykle ważnej inicjatywy, która ma na celu edukację młodzieży w zakresie pierwszej pomocy.
Oddaj swój głos i razem stwórzmy bezpieczniejszą przyszłość!
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!
Bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego w ramach Budżetu Obywatelskiego
12 września, 2024
Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych na bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa 2023 w Dzielnicy XIII.
Więcej informacji pod numerem telefonu 509 012 877.
Zajęcia odbywają się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15 w każdy wtorek od godz. 1715 do 1845 i w czwartki od 1730 do 2030.
Czekamy na Was!
Jubileusz 30-lecia Domu Pomocy Społecznej przy ul. Łanowej 41
9 września, 2024
5 września 2024 roku odbyły się uroczystości z okazji jubileuszu 30-lecia Domu Pomocy Społecznej przy ul. Łanowej 41. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. dyrekcja naszej szkoły, przedstawiciele samorządów, dyrektorzy zaprzyjaźnionych Domów Pomocy Społecznej oraz byli i obecni pracownicy placówki. 30-lecie istnienia DPS-u było doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć i spojrzenia w przyszłość. Placówka nieustannie stawia sobie za cel dalszy rozwój oraz zapewnienie mieszkańcom jak najlepszych warunków życia. Jubileusz był również momentem podziękowań dla wszystkich, którzy na przestrzeni lat przyczynili się do sukcesu DPS-u.
W imieniu całej społeczności szkolnej życzymy Domowi Pomocy Społecznej wielu kolejnych lat owocnej działalności!