Wydarzenia

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

21 czerwca, 2026

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

z ogromną radością informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się w piątek, 26 czerwca 2026 r.

Wspólne spotkanie rozpoczniemy na boisku wielofunkcyjnym. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych uroczystość zostanie przeniesiona do sali gimnastycznej.

Po części oficjalnej uczniowie, pod opieką wychowawców, przejdą do wyznaczonych sal lekcyjnych, gdzie odbiorą świadectwa, kończąc tym samym kolejny etap swojej edukacyjnej przygody.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia.

Klasy I-III – godz. 9:15

Po części oficjalnej uczniowie udadzą się do następujących sal:

  • Klasa I a – mgr Wioletta Głusek – sala nr 5
  • Klasa I b – mgr Katarzyna Kruk – sala nr 6
  • Klasa I c – mgr Karina Chalaburda – sala nr 7
  • Klasa I d – mgr Żaneta Grodowska-Solak – sala nr 9
  • Klasa II a – mgr Monika Herdecka – sala nr 10
  • Klasa II b – mgr Katarzyna Gunia – sala nr 11
  • Klasa II c – mgr Anna Styczeń – sala nr 12
  • Klasa II d – mgr Maria Gniewek – sala nr 13
  • Klasa III a – mgr Sylwia Machura – sala nr 14
  • Klasa III b – mgr Aneta Adamus – sala nr 15
  • Klasa III c – mgr Agnieszka Warzecha – sala nr 01

Klasy IV-VIII – godz. 10:15

Po części oficjalnej uczniowie udadzą się do następujących sal:

  • Klasa IV a – mgr Karol Mydlarz – jadalnia
  • Klasa IV b – mgr Magdalena Guzik – sala nr 6
  • Klasa IV c – mgr Piotr Dyl – sala nr 7
  • Klasa V a – mgr Karolina Szecówka – sala nr 9
  • Klasa V b – mgr Magdalena Wójtowicz – sala nr 10
  • Klasa V c – mgr Monika Sienkiewicz – sala nr 11
  • Klasa VI a – mgr inż. Magdalena Domaradzka – sala nr 12
  • Klasa VI b – mgr inż. Angelika Kozak – sala nr 13
  • Klasa VI c – mgr Ewelina Matyjasik – sala nr 16
  • Klasa VII a – mgr Mirela Zięcina – sala nr 01
  • Klasa VII b – mgr Katarzyna Dudek – sala nr 15
  • Klasa VIII a – mgr Artur Opyd – sala nr 5
  • Klasa VIII b – mgr Barbara Trzos – sala nr 14

Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji.

Do zobaczenia za dwa miesiące na szkolnych korytarzach!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Magiczna wyprawa do Zamku w Mosznej

19 czerwca, 2026

Na zakończenie roku szkolnego wychowawcy klas 5a, 5c6c zorganizowali dla swoich uczniów wyjątkową wycieczkę do niezwykłego Zamku w Mosznej. Była to prawdziwa podróż do świata magii i tajemnic, która szczególnie zachwyciła fanów Harry’ego Pottera.

Podczas wizyty uczniowie zwiedzili zamek, wzięli udział w lekcji walki na bezpieczne miecze oraz odkrywali sekrety alchemii podczas fascynujących zajęć z magii i czarodziejstwa.

To był dzień pełen wrażeń, dobrej zabawy i niezapomnianych przeżyć.

Dziękujemy wychowawcom za świetną organizację i stworzenie tak wyjątkowego zakończenia roku!

Sukcesy naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

19 czerwca, 2026

Z ogromną dumą informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny, jednym z najbardziej prestiżowych konkursów matematycznych, który co roku gromadzi młodych pasjonatów królowej nauk z całego świata.

Nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że logika, wytrwałość i nieszablonowe myślenie prowadzą do wspaniałych osiągnięć!

Wynik bardzo dobry uzyskali:

Tymoteusz Jabłonka – kategoria Beniamin

Stanisław Dróżdż – kategoria Kadet

Uczniowie zostali zaproszeni na uroczyste podsumowanie XXXV edycji konkursu dla regionu krakowskiego, które odbyło się na Uniwersytet Jagielloński. W ramach wydarzenia uczestniczyli również w specjalnym wykładzie matematycznym przygotowanym dla wyróżnionych uczestników.

Wyróżnienia otrzymali:

Kategoria Żaczek:

Filip Kempa-Wesołowski, Szymon Uchyla, Antoni Knapczyk, Henryk Romaniuk, Jan Jaracz, Kamil Hauschild, Daniel Sroka

Kategoria Maluch:

Julia Kopeć, Wiktor Kowalski, Adam Żywczyk, Filip Jeziorski, Kornelia Jabłonka, Marcel Włodarczyk, Edward Marchut, Kacper Włodarczyk, Julia Dudek

Kategoria Beniamin:

Alicja Wojtyniak, Anna Bątkowska, Michał Dudziński, Kajetan Adamek, Antoni Tarnawski

Kategoria Kadet:

Emilia Pilch, Marianna Bielesz, Tymon Rusek, Jakub Adamczyk

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Wasza systematyczna praca, zaangażowanie i matematyczna ciekawość przynoszą piękne rezultaty. Życzymy kolejnych sukcesów i nieustającej radości z odkrywania świata matematyki!

Bieszczadzka przygoda klasy 7a

19 czerwca, 2026

Zielona Szkoła klasy 7a to czas pełen przygód, wyzwań i niezapomnianych chwil. Bieszczady przywitały naszych uczniów pięknymi widokami i wyjątkową atmosferą, a każdy dzień przynosił nowe doświadczenia.

Jednego dnia, mimo deszczowej pogody, udało się zrealizować wszystkie zaplanowane aktywności. Uczniowie zdobyli malowniczą Połoninę Wetlińską, poznając uroki górskiej wędrówki i piękno bieszczadzkiej przyrody. Kolejnym ważnym punktem programu było zwiedzanie elektrowni wodnej w Solinie, zarówno z zewnątrz, jak i od środka, co stało się ciekawą lekcją techniki i energii. Niezapomnianych emocji dostarczył także przejazd kolejką gondolową nad zaporą.

Zwieńczeniem wyprawy było zdobycie Małej i Wielkiej Rawki oraz wejście na wieżę widokową na Jeleniowatym, skąd rozciągały się zachwycające widoki.

W piątek klasa 7a wraca do Krakowa z plecakami pełnymi wspomnień, nowych doświadczeń i pięknych chwil spędzonych razem. To była wyjątkowa lekcja przyrody, wytrwałości i współpracy.