Nasze wyróżnienia

Otrzymaliśmy podziękowanie za udział w kampanii #Dzieciństwobezprzemocy

30 listopada, 2025

Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała podziękowanie za aktywny udział w kampanii „Dzieciństwo bez przemocy”.

Inicjatywa ta ma na celu budowanie bezpiecznego i wspierającego środowiska dla dzieci oraz promowanie postaw opartych na szacunku, empatii i reagowaniu na wszelkie formy krzywdzenia.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie i wspólne działania na rzecz ochrony dzieci.

Certyfikat kampanii Respektuj.pl

30 listopada, 2025

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w kampanii profilaktycznej Respektuj.pl – inicjatywie skierowanej do środowisk szkolnych, promującej takie wartości jak szacunek, empatia i tolerancja.

W ramach kampanii zrealizowaliśmy szereg działań o charakterze antyprzemocowym i antydyskryminacyjnym, angażując uczniów oraz całą społeczność szkolną.

Z radością informujemy, że podejmowane przez nas inicjatywy zostały docenione – szkoła otrzymała Certyfikat potwierdzający udział i zaangażowanie w kampanię Respektuj.pl

Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Kuratoryjnego 2025/2026 – mamy się czym chwalić!

22 listopada, 2025

Za nami etap szkolny Małopolskiego Konkursu Kuratoryjnego, który podobnie jak w latach ubiegłych cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych uczniów.

Z radością i dumą informujemy, że aż siedmioro z nich zakwalifikowało się do etapu rejonowego!

Nasi reprezentanci to:

  • Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – Bartosz Fijołek (klasa 7b),
  • Małopolski Konkurs Informatyczny – Jan Jędrzejowski (klasa 8b),
  • Małopolski Konkurs Matematyczny – Tymon Rusek (klasa 8a),
  • Małopolski Konkurs Biologiczny – Aleksandra Potręć (klasa 8b),
  • Małopolski Konkurs Geograficzny – Jan Ziobro (klasa 7a),
  • Małopolski Konkurs z Fizyki – Jakub Adamczyk (klasa 8a),
  • Małopolski Konkurs Chemiczny – Tymon Rusek (klasa 8a).

Jesteśmy niezwykle dumni z Waszych osiągnięć i ogromnego zaangażowania!

Za wszystkich uczestników trzymamy mocno kciuki, życzymy powodzenia w kolejnym etapie i z niecierpliwością czekamy na kolejne wyniki!

Razem tworzymy dobro – nominacja w Plebiscycie Edukacyjnym 2025

24 października, 2025

wielką przyjemnością informujemy, że nasza Szkoła została zgłoszona do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2025, nad którym patronat objęły m.in. Gazeta Krakowska oraz Dziennik Polski.

Ponadto w kategorii „Nauczyciel klas 0-III” po raz kolejny nominację otrzymała Pani Katarzyna Kruk, której serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkoła to ludzie – Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice.

Dziękujemy wszystkim za codzienny wysiłek, zaangażowanie i wielkie serce wkładane w wychowanie młodego pokolenia.

Jeśli zechcą Państwo oddać na nas głos, będzie nam niezmiernie miło. Jednocześnie przypominamy, że głosy w plebiscycie są płatne – może więc w tych czasach warto przekazać środki na cele charytatywne.

Dla nas najlepszą nagrodą jest radość naszych uczniów, wsparcie rodziców i dobro, które wspólnie tworzymy każdego dnia.