10 kwietnia na obiektach WLKS Krakus Swoszowice odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarku w kategorii U10 chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: Tygrysy oraz Lwy.
Zespół Tygrysów, złożony z uczniów klasy drugiej, zaprezentował się bardzo dobrze. Chłopcy walczyli ambitnie w każdym meczu, pokazując duże zaangażowanie i sportowego ducha. Mimo ogromnego wysiłku tym razem nie udało się wywalczyć awansu do etapu powiatowego.
Z kolei drużyna Lwów, składająca się z uczniów klas trzecich, okazała się bezkonkurencyjna. Chłopcy rozegrali znakomity turniej, nie tracąc ani jednej bramki. Świetna gra zespołowa, skuteczność oraz pewność siebie zapewniły im pewny awans do kolejnego etapu rozgrywek.
Gratulujemy obu drużynom wspaniałej postawy i godnego reprezentowania szkoły. Trzymamy kciuki za Lwy w dalszych rozgrywkach i życzymy powodzenia w walce o awans do finałów wojewódzkich!
Siła młodych serc – nasi uczniowie w finale „8 Wspaniałych 2026”
11 kwietnia, 2026
Z ogromną radością i dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni w Krakowskiej XXXII edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”.
Wśród nagrodzonych znaleźli się: Monika, Ania, Agnieszka, Kasia i Kacper – młodzi ludzie o wielkich sercach, którzy każdego dnia pokazują, jak ważne są życzliwość, empatia i gotowość do niesienia pomocy innym. Nasi uczniowie wyróżniają się systematycznym zaangażowaniem na rzecz potrzebujących, działalnością społeczną i środowiskową, odwagą w obronie dobra i prawdy oraz piękną, godną naśladowania postawą w życiu codziennym.
Wyróżnienia zostały wręczone przez Panią Marię Klaman – Zastępczynię Prezydenta Miasta Krakowa oraz Panią Magdalenę Mazur – Dyrektor Wydziału Edukacji i Projektów Edukacyjnych, których obecność nadała temu wydarzeniu szczególnie uroczysty i wyjątkowy charakter.
Gratulujemy naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów oraz niegasnącej chęci do czynienia dobra!
Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Antysmogowej!
11 kwietnia, 2026
Z ogromną radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej!
Do finału przeszli:
Maria Studnicka (kl. 8b),
Olga Przybycień (kl. 8a),
Stanisław Dróżdż (kl. 7b).
Finał odbędzie się 14 kwietnia 2026 r. o godz. 10:00.
To ogromne osiągnięcie i dowód na ich wiedzę, zaangażowanie oraz troskę o środowisko naturalne.
Mimo młodego wieku – już robią wielkie rzeczy!
26 marca, 2026
Nie zaniedbując szkolnych obowiązków, znajdują czas, by pomagać potrzebującym i zmieniać swoje najbliższe otoczenie.
Poznajcie naszych kandydatów do Krakowskiej XXXII edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”.