Sport

Wielki sukces naszych uczniów na XXVI Pucharze Polski w Karate Tradycyjnym Dzieci!

17 maja, 2026

Nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie podczas XXVI Pucharu Polski w Karate Tradycyjnym Dzieci!

Julka Klimas z klasy 1b zdobyła dwa brązowe medale, w konkurencji kata indywidualnego oraz enbu

Filip Klimas z klasy 4b wywalczył również dwa brązowe medale, w konkurencji kumite oraz kata drużynowego.

Serdecznie gratulujemy Julce i Filipowi wspaniałych osiągnięć, sportowej pasji oraz pięknego reprezentowania naszej szkoły!

III Mistrzostwa Małopolski Szkół w Rummikub

15 maja, 2026

15 maja odbyły się III Mistrzostwa Małopolski Szkół w Rummikub, które zgromadziły aż 141 uczniów z 41 szkół z całej Małopolski. Tak duża frekwencja pokazuje, jak ogromną popularnością cieszy się ta strategiczna i emocjonująca gra.

Naszą szkołę godnie reprezentowali: Kacper, Karol, Dominik i Janek. Chłopcy wykazali się świetną koncentracją, strategicznym myśleniem oraz dużym zaangażowaniem podczas rozgrywek. Nie zabrakło także dobrej zabawy i sportowych emocji, a zdobyte punkty są powodem do dumy.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom i dziękujemy organizatorom za przygotowanie wydarzenia w tak wspaniałej atmosferze. Już czekamy na kolejne turnieje!

Kamila z klasy 8b wśród najlepszych w Małopolsce!

28 kwietnia, 2026

Kamila z klasy 8b godnie reprezentowała naszą szkołę podczas etapu wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.

Rywalizacja była wymagająca, a poziom zawodów bardzo wysoki. Każdy mecz był cennym doświadczeniem, okazją do doskonalenia umiejętności oraz sprawdzenia się w gronie najlepszych zawodniczek z województwa małopolskiego.

Najważniejsza była jednak radość z gry, sportowe emocje oraz satysfakcja z udziału w tak prestiżowym wydarzeniu.

Dziękujemy Kamili za zaangażowanie, ambitną walkę, sportową postawę oraz piękne reprezentowanie naszej szkoły!

Jesteśmy dumni!

Mamy powód do dumy!

27 kwietnia, 2026

Z radością dzielimy się wspaniałą wiadomością – Agata Puchała z klasy 6b otrzymała powołanie do kadry wojewódzkiej młodzików w pływaniu na rok 2026!

To efekt jej ogromnego zaangażowania, systematycznej pracy i pasji, którą rozwija jako zawodniczka klubu Korona 1919 Kraków. Agata regularnie osiąga świetne wyniki, startuje w finałach zawodów i nieustannie poprawia swoje rekordy życiowe.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy, zwłaszcza podczas nadchodzących Mistrzostw Małopolski!

Brawo, Agata – jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!