Zimowa przygoda na lodowisku – klasa 8b w Parku Jordana
24 stycznia, 2026
W środę, 21 stycznia, klasa 8b wraz z opiekunami udała się na długo wyczekiwane wyjście na lodowisko w Parku Jordana w Krakowie. Celem wycieczki było doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach – zarówno przez uczniów, którzy czują się na lodzie pewnie, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem.
Wyjście na lodowisko okazało się nie tylko świetną formą aktywnego spędzania czasu, lecz także doskonałą okazją do integracji zespołu klasowego oraz rozwijania sprawności fizycznej. Wspólna zabawa, wzajemne wsparcie i dużo uśmiechu sprawiły, że ten zimowy dzień na długo pozostanie w naszej pamięci jako jedno z najbardziej udanych wydarzeń tego roku.
I Turniej w zbijaka dla klas 1-3
24 stycznia, 2026
W grudniu odbył się pierwszy Turniej w Zbijaka dla uczniów klas 1–3. Wydarzenie miało nie tylko sportowy, ale także integracyjny i świąteczny charakter. Na boisku nie brakowało emocji – doping kolegów i koleżanek sprawiał, że atmosfera przypominała prawdziwy stadion olimpijski!
Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych:
Klasy 1 – miejsca I-IV
Klasy 2 – miejsca I-IV
Klasy 3 – miejsca I-III
Każda klasa wystawiła dwie drużyny: dziewczynek i chłopców (po 8 osób, w tym 6 na boisku). Mecze trwały 5 minut i rozgrywano je systemem „każdy z każdym”. Punkty obu drużyn sumowały się na konto klasy.
Zawodnicy pokazali zaangażowanie, wolę walki i zasady fair play. Dla wielu dzieci były to pierwsze sportowe zwycięstwa, ale też pierwsze przegrane – cenne lekcje radzenia sobie z emocjami.
Klasyfikacja końcowa:
Klasy 1: I – 1B, II – 1A, III – 1C, IV – 1D
Klasy 2: I – 2B, II – 2A, III – 2D, IV – 2C
Klasy 3: I – 3A, II – 3B, III – 3C
Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali medale, dyplomy i słodkie upominki, co wywołało mnóstwo uśmiechów. Turniej okazał się wielkim sukcesem i dostarczył dzieciom niezapomnianych sportowych przeżyć.
Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – sukces Kamili!
11 grudnia, 2025
11 grudnia, na obiektach Bronowianki Kraków, odbyły się zawody w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowała Kamila Staszczuk z klasy 8b, która spisała się znakomicie, wykazując się ogromną determinacja.
Po emocjonujących pojedynkach Kamila zajęła 6. miejsce, co zapewniło jej awans do etapu wojewódzkiego zaplanowanego na wiosnę. To wspaniałe osiągnięcie, będące efektem jej ciężkiej pracy!!! Gratulujemy!
Zawody pływackie w ramach IMS – ogromne sukcesy naszych uczennic!
25 listopada, 2025
Z dumą informujemy, że nasze reprezentantki z klas 6-7 świetnie zaprezentowały się podczas zawodów pływackich w ramach IMS, osiągając bardzo dobre wyniki w swoich konkurencjach!
Lena Leżańska z klasy 7a zdobyła 14.miejsce w stylu klasycznym.
Marysia Farah z klasy 6a uplasowała się na znakomitym 11. miejscu w stylu dowolnym – na 69 zawodniczek!
Agata Puchała z klasy 6b osiągnęła 6. miejsce w stylu motylkowym, notując jeden z najlepszych rezultatów w swojej kategorii.
Serdecznie gratulujemy naszym pływaczkom świetnych wyników, zaangażowania oraz sportowej postawy!