Nasi koszykarze wzięli udział w rozgrywkach w ramach Gomar – koszykarskiej ligi szkolnej
3 marca, 2026
Reprezentacja szkoły rozegrała cztery emocjonujące mecze, prezentując piękną, zespołową grę, ogromne zaangażowanie oraz sportową postawę na boisku. Każde spotkanie było okazją do pokazania umiejętności, determinacji i ducha fair play.
Teraz z niecierpliwością czekamy na oficjalne wyniki i trzymamy kciuki za naszych zawodników!
Gratulujemy całej drużynie i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!
Aktywnie na lodzie – klasa 8a w Parku Jordana
25 lutego, 2026
W ostatni piątek klasa 8a wybrała się na lodowisko w Park Jordana, aby aktywnie i sportowo spędzić czas na świeżym powietrzu. Wyjście zostało zorganizowane w ramach promowania zdrowego stylu życia oraz doskonalenia umiejętności jazdy na łyżwach.
Uczniowie z dużym zaangażowaniem doskonalili swoje umiejętności – jedni stawiali pierwsze kroki na lodzie, inni prezentowali już całkiem pewną jazdę. Nie zabrakło uśmiechu, wzajemnego wsparcia oraz dobrej zabawy.
Takie wyjścia to doskonała okazja do integracji zespołu klasowego, budowania relacji oraz kształtowania nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu.
Sukces sportowy Agaty Puchały z klasy 6b
25 lutego, 2026
Z przyjemnością informujemy, że Agata Puchała, uczennica klasy 6b, w dniu 21 lutego 2026 r. zdobyła brązowy medal na dystansie 100 m stylem klasycznym podczas zawodów Arena Grand Prix Małopolski.
Zawody odbyły się na basenie olimpijskim (50-metrowym) w Oświęcimiu.
Bardzo dobre starty reprezentantki klubu KS Korona 1919 Kraków zakończyły się również zajęciem 6. miejsca w klasyfikacji generalnej dziewcząt z rocznika 2013.
Serdecznie gratulujemy Agacie wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!
Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim – Spytkowice
28 stycznia, 2026
W Spytkowicach odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi zawodnicy dzielnie zmierzyli się z trasami, pokazując sportową determinację i zaangażowanie.
Choć tym razem miejsca na podium się nie pojawiły, szkoła zdobyła cenne punkty do klasyfikacji drużynowej, a doświadczenie i wrażenia ze startu z pewnością będą inspiracją do kolejnych wyzwań.